Hugh Jackman: wiek, role w MCU i filmy Marvela

Ile lat ma Hugh Jackman? 57 lat (ur. 12 października 1968, Sydney)

Hugh Jackman
Fot. Bryan Berlin, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Hugh Jackman to australijski aktor, który przez 17 lat grał Wolverine'a w filmach o X-Men, od 2000 do 2017 roku. Nominację do Oscara zdobył za rolę w Nędznikach, a na Broadwayu jest laureatem nagród Tony. W Deadpool & Wolverine po raz pierwszy wystąpił w MCU.

Data urodzenia
12 października 1968
Wiek
57 lat
Miejsce urodzenia
Sydney
Obywatelstwo
Australia, Wielka Brytania
Postacie w MCU
Wolverine
Profil
IMDb, Filmweb

Hugh Jackman w MCU: wszystkie role po kolei

Kim jest Wolverine?

Mutant z adamantowym szkieletem, wysuwanymi szponami i czynnikiem leczącym. Wariant Logana uznawany za najgorszego Wolverine'a w multiwersum trafił do MCU u boku Deadpoola w Deadpool & Wolverine. Pełna historia postaci i wszystkie filmy po kolei.

Najważniejsze nagrody

Nagrody i wyróżnienia według Wikidata.

Najczęstsze pytania

Ile lat ma Hugh Jackman?

Hugh Jackman ma 57 lat. Urodził się 12 października 1968 (miejsce urodzenia: Sydney). Wiek podajemy na dzień 25 września 2026.

W jakich filmach i serialach Marvela grał Hugh Jackman?

Hugh Jackman wystąpił w MCU w 1 tytule: Deadpool & Wolverine.

Kogo gra Hugh Jackman w MCU?

Rola, którą Hugh Jackman zagrał w MCU: Logan / Wolverine.

Wszyscy aktorzy Marvela · Postacie Marvela